O firmie

Opinie medyczne dla organów procesowych

Centrum Ekspertyz Medycznych to instytucja specjalizująca się w wydawaniu opinii medycznych sporządzonych przez biegłych sądowych i ekspertów z wielu dziedzin medycyny. Nasze ekspertyzy kryminalistyczne są skierowane do wszystkich organów procesowych – Policja, Sądy i Prokuratura. Dzięki zespołowi doświadczonych ekspertów składającej się z kadry profesorskiej, biegłych sądowych i lekarzy specjalistów gwarantujemy profesjonalne opinie błędów lekarskich u dorosłych i dzieci sporządzone w oparciu o najwyższe standardy.

 

Misja

Naszą misją jest wydawanie najwyższej jakości opinii medycznych, które pomagają w wydaniu sprawiedliwych wyroków. Od kilku lat sporządzamy rzetelne opinie medyczne, które nasi klienci cenią za najwyższą jakość, terminowość, rzetelność i profesjonalizm. Z naszych opinii medycznych wydanych na cele postępowania karnego skorzystało już setki instytucji w kraju.

 

Eksperci

Eksperci wchodzący w skład zespołu Centrum Ekspertyz Medycznych to biegli sądowi wpisani na listę biegłych sądowych, lekarze specjaliści, kadra profesorska. Wszyscy posiadają wieloletnie doświadczenie w wydawaniu opinii medycznych. Tworzymy interdyscyplinarny zespół, by opiniować błędy medyczne. Dlatego nasze opinie błędów medycznych, wyróżniają się wyjątkowo precyzyjną analizą materiałów, obiektywnością i niezawodnością.